دیدار رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر با فرماندارشهرستان بوشهر

22 خرداد 1399

دیدار رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر با فرماندارشهرستان بوشهر
به گزارش روابط عمومی اورژانس 115 استان بوشهر ؛ در راستای تسهیل ارائه خدمات به مددجویان روز پنج شنبه 22 خرداد ماه سال جاری رییس اورژانس استان به همراهی معاون اورژانس و مسئول شهرستان بوشهر با حضور در فرمانداری با عباس جمشیدی –فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
دکتر عبدالرحیم دادجو در این جلسه اظهار داشت: شهرستان بوشهر در یک سال گذشته سیزده هزارو 206 ماموریت انجام داده که از این تعداد سه هزار و 418 ماموریت تصادفی و نه هزار و 788 ماموریت بیماری و ترومایی بوده است، در این ماموریت‌ها هفت هزار و چهل و شش مصدوم به مراکز درمانی منتقل گردید و دو هزار و 411 نفر بصورت سرپایی درمان شدند.
وی بابیان اینکه مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی که اورژانس 115 یکی از واحدهای آن می باشد بعنوان خط مقدم سیستم بهداشت و درمان به ارائه خدمات به هموطنان عزیز در بحرانی ترین شرایط می پردازد ، اضافه کرد: سیاست و خط مشی این مرکز ارائه خدمات رایگان به تمامی افراد نیازمند می باشد.
رییس اورژانس 115دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: طبق اساسنامه سازمان برنامه و بودجه کشور  و به استناد قانون برنامه ششم و اساسنامه سازمان فوریت‌های پیش بیمارستانی باید اورژانس استان تا یک سال آینده این برنامه ها را اجرا نماید.
وی خاطرنشان کرد در راه رسیدن به نقطه مطلوب چالش‌های مختلفی در این حوزه وجود دارد از جمله بعضی پایگاه‌های استان کماکان در کانکس ارائه خدمت می‌کنند.
این مقام مسئول ادامه داد: راهکارهای مناسب باید در این حوزه به کار گرفته شود و باید راهکارهایی مناسب و عملی در این زمینه اندیشیده شود.
رییس اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: فرماندار متدین شهرستان بوشهر جهت عملی شدن اهداف و برنامه‌های دولت در بحث برطرف کردن مشکلات و ارائه بهترین خدمات اورژانس پزشکی به مردم شریف شهر بوشهر نظر ویژه دارد.
انتهای پیام/ زن- 5000    
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
اورژانس     115     استان     بوشهر     دکتر     عبدالرحیم    
دادجو     فرماندار     عباس     جمشیدی    

تاریخ بروز رسانی:   25 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >