کارگاه «اصول نامه‌نگاری اداری» برگزار شد

18 آبان 1401

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خبر داد:
کارگاه «اصول نامه‌نگاری اداری» برگزار شد
به گزارش روابط‌عمومی اورژانس؛ سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: امروز چهارشنبه هجدهم آبان‌ماه سال جاری اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با همکاری معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده پیراپزشکی و به همت معاون اداری - مالی اورژانس آقای علیرضا ممسنی کارگاه «اصول نامه‌نگاری اداری» را برگزار نمود.
دکتر سید حسین موسوی خاطرنشان کرد: امروزه یکی از مهم‌ترین مواردی که در سازمان‌های رسمی دیده می‌شود لزوم نوشتن و ارسال نامه‌های اداری به اعضای سازمانی یا حتی مکاتبات بین سازمانی است.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی استان افزود: در هر جایگاه شغلی که باشیم، خیلی از درخواست‌ها و مکاتبات ما لازم است به‌صورت کتبی انجام شود و اگر یک طرف این ارتباط، شرکت، سازمان یا شخصیت حقوقی باشد، بهتر است این ارتباط در قالب «نامه اداری» انجام شود. ازآنجایی‌که رعایت اصول نگارش چنین نامه‌هایی می‌تواند نقش پررنگی در رسیدن ما به نتیجة لازم داشته باشد، در این برنامه تمام نکات لازم برای رسیدن به یک خروجی اصولی ارائه شد.
شایان‌ذکر است: این کارگاه  با تدریس  آقای دکتر حمیدی  ـ معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده پیراپزشکی، به‌صورت مخاطب‌محور، پرسش‌وپاسخ همراه با آزمون در شروع و پایان کارگاه  برگزار شد.

انتهای پیام/ زن: (50000)
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اصول     نامه     نگاری     اورژانس     استان     بوشهر    
دکتر     موسوی        

تاریخ بروز رسانی:   18 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >