روایت نجات یک مادر توسط تکنسین‌های بوشهر

1 ارديبهشت 1399

روایت نجات یک مادر توسط تکنسین‌های بوشهر
به گزارش روابط عمومی؛ رییس سازمان اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار نمود: روز شنبه سی‌ام فروردین ماه سال جاری ساعت نه صبح با 115 تماس گرفتند و تقاضای کمک برای خانم 67 ساله با سابقه تشنج و سکته مغزی نمودند.
دکتر عبدالرحیم دادجو افزود؛ وقتی تکنسین‌های با تجربه اورژانس 115 بالای سر بیمار رسیدند کاملا بدون تنفس بود و پوست تیره ناشی از نرسیدن اکسیژن به مغز داشت،  بدون لحظه‌ای درنگ احیاء قلبی- تنفسی برای بیمار شروع شد، خوشبختانه به خواست خدا و با اقدام مناسب و به موقع ، همچنين توالي اقدامات پايه و پيشرفته ي حفظ حيات ، زن بوشهری به زندگي بازگشت.
آن مقام مسئول گفت: هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی مرکز پیام اورژانس 115 با بیمارستان حضرت قائم (عج) و آماده بودن کادر احیاء و درمان بیمارستان قائم هنگام تحویل بیمار در نجات جان وی نقش بسزایی داشت.
گفتنی است دکتر دادجو ضمن تقدیر و تشکر از کلیه‌ی مدافعین سلامت استان مخصوصا همکاران سازمان اورژانس پيش‌بيمارستاني بوشهر در اين روزهاي سخت مقابله با ويروس کرونا، خبر بازگشت به زندگي افراد را از مسرت بخش ترين خبرها در اين ايام دانست و از اقدامات مناسب خدارحم‌نویدکیا و محمد رجبی در اين ماموريت قدردانی نمود .

انتهای پیام/ زن- 5000    

کلمات کلیدی:
احیا     موفق     اورژانس     115     بوشهر     دکتر    
عبدالرحیم     دادجو    

تاریخ بروز رسانی:   1 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >