بالگرد اورژانس برای نجات جان پسر یازده ساله به پرواز در آمد

16 شهريور 1398

 

رييس سازمان اورژانس ١١٥ استان بوشهر خبر داد
بالگرد اورژانس برای نجات جان پسر یازده ساله به پرواز در آمد
به گزارش روابط عمومي؛ رييس سازمان اورژانس ١١٥ استان بوشهر گفت: روز شنبه شانزدهم شهریور ماه سال جاری ساعت 11 صبح در دمای 36 درجه و شرجی تقریبا 50 درجه بالگرد اورژانس پسر یازده ساله که سابقه بیماری قلبی، دیابت داشت با موتور تصادف کرده و ضربه به سر وارد شده بود، از درمانگاه دهرود سفلی دشتستان به بیمارستان سلمان فارسی بوشهر انتقال داد.
دکتر عبدالرحیم دادجو تصریح کرد: موتورسواری می‌تواند خیلی سرگرم‌کننده باشد، اما خطرناک نیز هست. بسیاری موتورسواران بی تجربه در نهایت به بیمارستان می‌روند. چرا که خطرات و خرابی‌های مختلفی این وسیله دوچرخ را تهدید می‌کند و برخی از آنها خسارات جبران ناپذیری را در پی دارند. شما نمی‌توانید از هر حادثه‌ای دوری کنید، اما می توانید با باز نگه‌داشتن چشمانتان و درست تصمیم گرفتن، عملکرد بهتری در مقابل حوادث ناخودآگاه داشته باشید.
رییس اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود : سن کم مصدوم، وزن بالا ایشان، سابقه بیماری‌های زمینه‌ای، استفاده از وسیله نقلیه با ایمنی پایین، عدم استفاده از کلاه ایمنی جانش را به خطر انداخت که با اقدام به موقع اورژانس از مرگ نجات یافت ولی خسارت‌های مالی را نمی‌توان نادیده گرفت.
دکتر دادجو اظهار نمود: تیم عملیات پزشکی در این ماموریت حبیب شنبدی، خدارحم نویدکیا و تیم پروازی کاپیتان بابایی و کاپیتان حسینی است.
انتهای پیام/ زن- 5000

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بالگرد     اورژانس     115     استان     بوشهر     تصادف    
دهرودسفلی    

تاریخ بروز رسانی:   17 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >