مربیان بهداشت مدارس بوشهر درباره احیاء قلبی –ریوی آموزش دیدند

22 آبان 1398

رییس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر خبر داد
مربیان بهداشت مدارس بوشهر درباره احیاء قلبی –ریوی آموزش دیدند
به گزارش روابط عمومی؛ رییس سازمان اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار نمود: روز چهارشنبه بیست ‌و‌دوم آبان ماه سال جاری مربیان بهداشت مدارس استان بوشهر از ساعت 8 تا دوازده در محل مدرسه شهید فولادی به همت واحد آموزش اورژانس درباره احیاء قلبی – ریوی و تمهیدات قبل، حین و بعد از زلزله آموزش‌های لازم را دیدند.
دکتر عبدالرحیم دادجو ضمن ابراز اینکه آموزش‌ها بر حسب درخواست و نیاز سنجی سطح استان انجام می‌شود،افزود: در این آموزش سعی داشته ایم اصول و کلیاتی از مراقبت های سلامتی و بهداشتی مورد نیاز در مدارس که شامل: آموزش تمهیدات قبل ،حین و بعد از زلزله، احیاء قلبی - ریوی، حوادث شایع در  مدرسه و راه های پیش گیری از آن و کمک های اولیه در مدارس را تشریح کنیم.
دکتر دادجو تصریح کرد:  سید حمید حسینی‌کیا مسئول آموزش سازمان اورژانس استان بوشهر تدریس این دوره‌‌های آموزش همگانی در سطح استان را بر عهده داشتند؛ امید است که این آموزش جهت آگاهی و تربیت کارشناسان بهداشت مدارس مفید بوده و باعث افزایش سطح سلامت فرزندانمان در مدارس باشد.

گفتنی است دیگر ادارات دولتی از جمله اداره برق و پاکبانان شهرداری استان نیز آموزش‌هایی درباره احیاء قلبی - ریوی و زلزله دیدند.


کلمات کلیدی:
سازمان     اورژانس     115     استان     بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   5 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >