رییس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر عملکرد سازمان را از ابتدا تا پایان طرح نوروز 99 اعلام کرد

17 فروردين 1399

رییس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر عملکرد سازمان را از ابتدا تا پایان طرح نوروز 99 اعلام کرد
به گزارش روابط عمومی ؛ رییس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر درباره اقدامات صورت گرفته در طرح سلامت نوروزی از 24 اسفند ماه سال 98 تا پایان طرح  هشت صبح 17 فروردین ماه سال جاری اظهار کرد: تعداد ماموریتهای انجام شده هزارو هفتصد و 29 ماموریت، از این تعداد چهارصد و 28 ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی و هزار و 301ماموریت غیر ترافیکی است.
وی بابیان اینکه در خانه ماندن مردم در امر کاهش ماموریت و میانگین رسیدن آمبولانس سهم بسزایی داشت، اضافه کرد: کل ماموریت‌های انجام شده نسبت به سال گذشته کاهش نرخ رشد 58 درصد داشتند اما تعداد فوتی‌ها رشد دو درصد به خود اختصاص داد. در این برهه زمانی شهرستان بوشهر، دشتستان بیشترین ماموریت را در کل استان دارد و بیشترین حادثه ویژه مربوط به شهرستان دشتستان است.
این مقام مسئول افزود: در مدت زمان اجرای طرح امداد نوروزی بدلیل اعلام ستاد بحران در مورد بیماری کووید 19 بازدیدهای حضوری از پایگاه‌های استان لغو گردید و اورژانس به صورت اعلام ماموریت‌های اورژانسی از طرف مسئولین مورد پایش قرار گرفت.
در حاشیه این خبر گفتنی است دکتر عبدالرحیم دادجو در جهت انجام دستورالعمل وزارتخانه در خصوص دورکاری برای پرسنل ستادی اورژانس با برنامه‌ریزی به صورت حضور شیفتی، کاهش ساعت کاری و انجام کارهای آماری در منزل به مرحله اجرا رسانید.
انتهای پیام/ز.ن 5000

کلمات کلیدی:
نوروز     99     رییس     اورژانس     115     بوشهر    
دکتر     عبدالرحیم     دادجو    

تاریخ بروز رسانی:   17 فروردين 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >