دومین جلسه ویدئو کنفراس اجلاس سراسری مدیریت کنترل و پیگیری کووید-19

26 فروردين 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس 115 کشور در استان بوشهر؛ رییس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر اظهار نمود:  امروز 26 فروردین ماه سال جاری ساعت 9 صبح ویدئو کنفرانس اجلاس سراسری مدیریت کنترل و پیگیری کووید 19 با حضور دکترحسن‌نوری‌ساری سرپرست اورژانس کشور و روسای اورژانس استان‌های کشور برگزار شد.
دکتر عبدالرحیم دادجو ضمن بیان اینکه، استان بوشهر آخرین استان کشور است که به ویروس کرونا مبتلا شده اضافه کرد: آموزش‌ها و رعایت اصول بهداشتی در کنترل این بحران بسیار کمک کننده است.
رییس اورژانس 115دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: از کارهای مهم صورت گرفته در این استان در جهت کنترل کووید 19 راه اندازی بیمارستان صحرایی در محوطه بیمارستان سنتر کرونا برای تریاژ بیماران کرونایی است تا هنگام مراجعه بیماران افراد سالم مبتلا نشوند.
دکتر دادجو اظهار کرد: برای کاهش تماس با 115 مشاوره‌های کرونایی به غیر از شماره 190 و 4030 هفت تقسیم بندی در دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته و تمام معاونت‌ها به طور جدی پای کار هستند.
این مقام مسئول ادامه داد: در این زمان بحرانی کمبود کادر درمان نیروه‌های شرکتی اورژانس تبدیل وضعیت شدند و اکنون مراحل قانونی طی می‌شود.
رییس اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: تاکنون با لطف و عنایت الهی و همایت‌های اورژانس کشور و رییس دانشگاه علوم پزشکی استان و همکاری تمامی معاونت‌ها، مشکلات ناشی از ویروس کرونا مدیریت شده است؛ امیدواریم بتوانیم با اهتمام ویژه و نیز اتخاذ برنامه ریزی های دقیق و لازم، این ویروس منحوس را شکست دهیم.
انتهای پیام/ زن- 5000

کلمات کلیدی:
جلسه     ویدئو     کنفرانس     کووید     19     دکتر    
عبدالرحیم     دادجو     سازمان     اورژانس     115     بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   26 فروردين 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >