ارتقاء ارتباطات و خدمات رسانی بیسیم هایترا در اورژانس استان بوشهر

3 خرداد 1399

ارتقاء ارتباطات و خدمات رسانی بیسیم هایترا در اورژانس استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی؛ رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از ارتقاء ارتباطات و خدمات رسانی بیسیم‌های دیجیتال هایترا در استان خبر داد
دکتر عبدالرحیم دادجو اظهار داشت: معاون عملیات اورژانس 115 روز پنج شنبه یکم خرداد ماه سال جاری این گام را با روند موجود و امکان کارایی بیسیم‌های آمبولانس‌هایی که به نقطه کور شهرستان بوشهر می‌روند شروع نمود.
وی بابیان اینکه، بیسیم‌های دیجیتال هایترا دارای این قابلیت هستند که در زمان قطع ارتباطات از طریق تلفن داخلی و با کمترین امکانات امکان ارتباط با آنها وجود دارد اضافه کرد: مهندس ممسنی با خلاقیت و ابتکار در زمینه ارتقاء بیسیم هایترا امکان استفاده بهینه از این دستگاه دیجیتال را فراهم نموده است.
دکتر دادجو اظهار کرد: بیسیم خودرویی و ثابت دیجیتال هایترا دارای حساسیت ثبات فرکانس برای اطمینان از افزایش محدوده و قابلیت های چند منظوره و همچنین انتقال داده صوتی برجسته است که باعث می شود کیفیت صوتی بهینه تری حتی در محیط های عملیاتی با صدای بلند برقرار شود و مجهز به تشخیص موقعیت (GPS) است.
گفتنی است؛ این بیسیم‌ها از سال نود و هفت در این استان راه اندازی شده است و استفاده از تمام امکانات ذکر شده مستلزم آموزش پرسنل اورژانس است که در برنامه منسجم سه ماهه گنجانیده شده است.


کلمات کلیدی:
اورژانس     115     بوشهر     بیسیم     هایترا     دکتر    
عبدالرحیم     دادجو     مهندس     ممسنی    

تاریخ بروز رسانی:   3 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >