نجات کودک سه ماهه

27 مهر 1399

به گزارش روابط عمومی؛ رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر از اعزام کودک سه ماهه با مشکل قلبی توسط بالگرد اورژانس ۱۱۵ بوشهر از خارگ به بیمارستان شهداء خلیج‌فارس خبر داد.

دکتر عبدالرحیم دادجو اظهار داشت: در ساعت 13 روز پنج شنبه 24 مهر ماه سال جاری به دنبال تماس از بیمارستان شهید بهشتی خارگ با ستاد هدایت بیماران مبنی بر در خواست پذیرش برای کودک سه ماهه با سابقه بیماری قلبی و تنفسی، پس از اخذ پذیرش از متخصص قلب اطفال در بوشهر، هماهنگی لازم جهت اعزام کودک توسط بالگرد صورت گرفت.

دکتر دادجو ادامه داد: با توجه به شرایط استراتژیک جزیره خارگ در شرایط اورژانسی برای نجات جان بیماران ، اعزام بالگرد شاهرگ حیات برای استان بوشهر محسوب میشود.

شایان ذکر است در این ماموریت حساس تکنسین حبیب شنبدی به همراه کادر پرواز کاپیتان بهادری و کاپیتان حسینی نوزاد را با حمایت‌های ویژه تنفسی از بیمارستان شهید بهشتی خارگ به بیمارستان شهداء خلیج فارس بوشهر منتقل نمودند.

گفتنی است بالگرد اورژانس استان بعد از نه ماه به مدد مردم بوشهر شتافت و این در حالی است که 106 ماموریت بر فراز آبهای خلیج همیشه فارس و مناطق صعب العبور را در سال گذشته به انجام رسانید.

انتهای پیام/ زن- ۵۰۰۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
اورژانس115     بالگرد        

تاریخ بروز رسانی:   27 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >