جلسه تحلیل عملکرد و شاخص‌های اورژانس تشکیل شد

7 دی 1399

جلسه تحلیل عملکرد و شاخص‌های اورژانس تشکیل شد

با حضور سیده سارا فرهی رییس گروه آمار، جلسه تحلیل عملکرد و شاخص‌های اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی ، روز سه‌شنبه دوم دی ماه سال جاری جلسه تحلیل عملکرد اورژانس ١١٥ با حضور رییس اورژانس دکترعبدالرحیم دادجو ،معاون عملیات اورژانس علیرضا پورشمس، کارشناس آمار و اطلاع رسانی دانشگاه مریم قنواتی و کارشناس مسئول آمار اورژانس زینب نظری در محل ساختمان مدیریت اورژانس برگزار شد.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه دکتر عبدالرحیم دادجو ضمن عرض خوش آمدگویی، کتاب عملکرد سالانه مرکز مدیریت و استفاده از این مجموعه را در بیست سال گذشته تشریح نمودند.
سیده سارا فرهی رییس گروه آمار دانشگاه؛ طی سخنانی ارزیابی دقیق عملکرد را از حساس‌ترین موضوعات دانست و افزود: این موضوع  باعث  شناخت و پیش‌بینی رخدادهای مرتبط با رفتار سازمانی، مسئولیت‌پذیری، پاسخ‌گویی و آگاهی از وضعیت عملکرد دستگاه در ارتباط با تقویت اعتماد عمومی انجام می‌گیرد، لذا لازم است شاخص‌های عمومی و اختصاصی مربوط به اورژانس و همچنین مستند سازی اقدامات انجام شده به منظور ارایه در ارزیابی های سالیانه در اولویت کاری قرار گیرد.
فرهی ضمن معرفی داشبورد اطلاعاتی دانشگاه افزود: داشبورد یک رابط کاربری آسان برای ارائه یک نمایش گرافیکی از وضعیت فعلی و شاخص های کلیدی عملکرد معاونت‌ها می باشد که برای تصمیم گیری های فوری و آگاهانه راه‌اندازی شده است.
وی در ادامه گفت: یک داشبورد را می توان به عنوان یک ابزار تجسم داده ای تعریف کرد که وضعیت فعلی معیارها و شاخص های کلیدی عملکرد را ساده می کند.
آن مقام مسئول ضمن برشمردن مزایای داشبورد اطلاعات دانشگاه خاطر نشان کرد: داشبورد ها به مدیران اجازه می دهد تا بر بخش های مختلف سازمان نظارت کنند. برای نظارت بر عملکرد کلی سازمان، داشبورد به شما اجازه می دهد تا نقاط خاصی را از هر یک از بخش های سازمان ثبت کرده و گزارش دهید و عملکرد فعلی را با عملکرد قبلی مقایسه کنید.

انتهای پیام/زن-5000


کلمات کلیدی:
شاخص     عملکرد     اورژانس     115     بوشهر     داشبورد    
فرهی        

تاریخ بروز رسانی:   7 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >