بالگرد اورژانس برای نجات سه نفر به پرواز در آمد

20 دی 1399

معاون عملیات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث در استان بوشهر
بالگرد اورژانس برای نجات سه نفر به پرواز در آمد
معاون عملیات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث در استان بوشهر گفت: روز یک شنبه، پنج‌شنبه و جمعه اخیر، دی ماه 99 بالگرد اورژانس برای نجات سه نفر به پرواز در آمد
علیرضا پورشمس در گفت‌وگو با روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث در بوشهر اظهار داشت: بالگرد روز یک شنبه چهاردهم دی ماه ساعت دوازده ظهر آقایی 44 ساله را به دلیل شکستگی ناحیه ران نیاز به اقدامات پیشرفته درمانی داشت از بیمارستان خلیج فارس خارگ به بیمارستان سلمان فارسی بوشهر انتقال داد .
گفتنی است؛ بعد از چند ماه تلاقی اولین پرواز با اذان ظهر را به فال نیک می‌پنداریم.
معاون عملیات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث افزود: دومین پروازبالگرد اورژانس هفته اخیر روز پنج‌شنبه هجدهم دی ماه برای نجات خانم 31 ساله مادر باردار و انتقال به استان فارس است.
وی گفت: در این ماموریت بیمار اینتوبه با هشیاری 7 از بیمارستان شهداء خلیج فارس به بیمارستان نمازی شیراز انتقال یافت.
معاون عملیات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث اضافه کرد: نوزدهم دی ماه ساعت 9وسی دقیقه سومین پرواز بالگرد بر فراز آسمان خلیج فارس و برای انتقال مصدوم 53 ساله از خارگ به بیمارستان حضرت قائم (ع) بوشهر صورت گرفت.
پورشمس گفت: در این ماموریت‌ها خدارحم نویدکیا کادر درمان همراه بیماران؛ کادر پروازی خلبان بهادری و خلبان سید سجاد حسینی است
معاون عملیات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث در استان بوشهر بابیان اینکه راه‌های آبی و مسیرهای صعب العبور در استان بوشهر زیاد است، افزود: وجود بالگرد قطعا در امداد رسانی به مردم یکی از شرح وظایف اصلی ما به حساب می‌آید، این امدادرسانی در زمان‌های طلایی برای نجات عضو یا جان مصدومین در کنار ماموریت‌های عملیاتی مشهود است و در حوادث به خوبی قابل درک است.
علیرضا پورشمس خاطرنشان کرد: شایسته است از تلاش مسئولین کشوری و دانشگاهی برای راه‌اندازی مجدد بالگرد اورژانس استان بوشهر تقدیر و تشکر کنیم.
انتهای پیام/ زن- ۵۰۰۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بالگرد     اورژانس     بوشهر     نجات     مادر     باردار    

تاریخ بروز رسانی:   20 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >