آزمون تیم‌های عملیات ویژه اورژانس بوشهر برای ارایه خدمات به مصدومین زمان بحران برگزار شد

30 دی 1399

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
آزمون تیم‌های عملیات ویژه اورژانس بوشهر برای ارایه خدمات به مصدومین زمان بحران برگزار شد
به گزارش روابط‌عمومی؛ رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: سه‌شنبه 30 دی ماه سال جاری از زبده‌ترین پرسنل دارای سابقه درخشان علمی، فنی عملیاتی به منظور ارزیابی حضور بموقع در زمان‌های بحران و امداد رسانی به مصدومین استان بوشهر آزمون بعمل آمد.
دکتر عبدالرحیم دادجو در ادامه با اشاره به اينكه، در حال حاضر با همین ناوگان موجود پاسخگوی نیاز مردم هستیم؛ افزود: در این آزمون با لحاظ سرعت عمل، کلیه مسایل از مباحث احیاء، زنان و زایمان، نوزادان، سوختگی، تروما، نقاط قوت و ضعف و ... مورد ارزشیابی قرار گرفت.
دکتر دادجو در تشریح آمادگی تمام پرسنل عملیاتی اورژانس اظهار نمود: این تیم‌ها بصورت پشتیبان ناوگان اورژانس در تمام ساعات شبانه‌روز و تمام روزهای سال آمادگی کامل امدادی، با در نظر گرفتن بحران در سه سطح  صورت می‌گیرد.
وی با اشاره به اقتدار و توانمندی تیم ویژه اورژانس تصریح کرد: این تیم‌ها باید امکانات و تجهیزات مورد نیاز در مواقع بحران از نظر ادوات، تجهیزات و امکانات حفاظت فردی کامل باشند و به اندازه کافی نیز ملزومات مورد نیازشان دپو شده باشد.
رییس اورژانس با بیان اینکه اورژانس 115 برای رسیدن به اهداف خود حداقل هزینه سرمایه‌گذاری ویژه‌ای روی نیروهای انسانی خود داشته است، گفت: از بهمن ماه سال جاری به یاری حق تیم ویژه اورژانس کار خود را در سه گروه سه نفره شروع خواهد کرد.
انتهای پیام/ زن- ۵۰۰۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تیم     عملیات     ویژه     اورژانس     115     بوشهر    
دکتر     عبدالرحیم     دادجو    

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >