آموزش سامانه اتوماسیون اورژانس پیش بیمارستانی آسایار در بخش مدیریت و عملیات اورژانس استان

25 خرداد 1400

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت:  
سامانه اتوماسیون اورژانس پیش بیمارستانی آسایار در بخش مدیریت و عملیات اورژانس استان بوشهر آموزش داده شد
به گزارش روابط عمومی اورژانس؛ دکترعبدالرحیم دادجو مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: از روز سه شنبه مورخ 25 خرداد ماه سال جاری، آموزش شرایط انتقال و آموزش نحوه‌ی بهره برداری از نسخه های سامانه توسط کاربران به تفکیک هر نسخه، آشنایی با محیطهای کاربری و نحوه استفاده از بخشهای مختلف سامانه به تفکیک نوع اقدامات به تمام پرسنل اورژانس در شهرستان بوشهر آغاز شد.
دکتر دادجو گفت: با توجه به دسترسی هر کاربر براساس اقلام و آیتم های مورد نیاز کاربری و محیط های گرافیکی به صورت کاملا اختصاصی و نحوه بهره برداری از امکانات، آموزش لازم ارائه گردید .
وی در جهت اجرایی شدن این طرح افزود: مسئول آموزش اورژانس استان؛ سیدحمیدحسینی‌کیا ضمن نظارت بر آموزش تمام دستورالعمل‌ها؛ از نقطه نظر حراستی، حضور و یادگیری تمام پرسنل را به صورت الزامی پیگیری نمودند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه خاطرنشان کرد: دسترسی به آمار و اطلاعات این سیستم سبب می‌شود دسترسی به آمار و اطلاعات اورژانس تسهیل و فرصتی فراهم می‌شود تا با بهره‌گیری به موقع از آمار و اطلاعات برنامه موثری برای ارتقا سیستم تدوین شود.
لازم بذکراست کلیه شهرستانها مجهز به سامانه اتوماسیون می‌گردند و فرایند عملیات، نظارت و گزارش گیري از سیستم در تمام شهرستان‌های استان اجرا می‌گردد .


کلمات کلیدی:
آموزش     اورژانس     بوشهر     سامانه     آسایار    

تاریخ بروز رسانی:   25 خرداد 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >