تقدیر کمیسیون بهداشت،اعضاء شورای شهر بوشهر و سلامت شورا از پرسنل مرکز اورژانس

25 شهريور 1400

تقدیر کمیسیون بهداشت،اعضاء شورای شهر بوشهر و سلامت شورا  از پرسنل مرکز اورژانس
به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت فوریت‌های پزشکی استان بوشهر؛ معاون عملیات اورژانس ؛ علیرضا پورشمس ضمن تبریک خالصانه به مناسبت روز اورژانس به پیشگامان عرصه سلامت اظهار داشت؛ در آستانه چهل و ششمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی روز چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ماه جاری با حضوراعضای شورای شهر بوشهر، معاون فرماندار و شهردار چغادک ، اعضای شورای شهر چغادک، اعضای کمیسیون بهداشت و سلامت شورا، از پرسنل مرکز اورژانس و فوریتهای پزشکی استان بوشهر تقدیر بعمل آمد .
معاون عملیات گفت؛ رییس شورای شهر بوشهر ضمن تبریک روز اورژانس بیان داشتند؛ کارکنان اورژانس به عنوان پیشگامان عرصه سلامت همواره در بحران ها و شرایط حساس به صورت شبانه روزی  نقش آفرین هستند .
در این بازدید رییس شورای شهر بوشهر آقای پورکبگانی خواستار توجه جدی به وضعیت کارکنان اورژانس و همچنین به روزرسانی ناوگان به آخرین تجهیزات پزشکی مورد نیاز بویژه در حوزه اورژانس هوایی و دریایی با توجه شرایط خاص بوشهر شد
رییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورا با تبریک  روز اورژانس گفت عملکرد خوب کارکنان اورژانس  در تمامی ایام سال به ویژه با توجه شرایط   کرونا که همانند سایر مدافعان سلامت در خط مقدم این بیماری قرار دارند جای تشکر و قدردانی دارد
پرستار وعضو فعلی شورای شهر بوشهر، خانم هلال بحر افزود: اولین کسانی که بر بالین نیازمندان خدمات درمانی حاضر می شوند نیروهای  اورژانس هستند که نشان از جایگاه مهم ارزشمند این زحمت‌کشان است. وی در پایان خواستار حمایت بیشتر از اورژانس در جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان شد.
علیرضا پورشمس در پایان از جانمایی زمین برای احداث پایگاه چغادک گفت: در این بازدید اعضاء محترم شورای شهر و نماینده فرماندار، جهت پیگیری و واگزاری زمین پایگاه چغادک قول مساعدت  دادند.

کلمات کلیدی:
روز     اورژانس     تقدیر     115     بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   26 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >