اعزام بیماران به بیمارستان تامین اجتماعی و مشكلاتي كه حل شدني است

4 آبان 1400

اعزام بیماران به بیمارستان تامین اجتماعی و مشكلاتي كه حل شدني است
به گزارش روابط عمومی؛ رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر؛ دکتر عبدالرحیم دادجو به همراهی معاون عملیات اورژانس استان بوشهرعلیرضا پورشمس، مسئول پایگاههای شهرستان بوشهر صادق رضایی با حضور رییس بیمارستان سلمان فارسی، مترون، پزشک اورژانس بیمارستان ، متخصص طب اورژانس، مسئول بخش اورژانس، سوپروایزر بیمارستان، ریاست حراست بیمارستان؛ روز سوم آبان ماه سال جاری، جلسه‌ای جهت بررسی و حل چالش‌های اعزام بیماران پیش بیمارستانی و بین بیمارستانی داخل استان و خارج استان در محل دفتر ریاست بیمارستان سلمان فارسی تشکیل شد.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی گفت: بیمارستان سلمان فارسی یکی از بیمارستان‌های غیر دولتی منتسب به بیمه تامین اجتماعی استان بوشهر است که در نظرسنجی‌ها همیشه در زمینه پذیرش و اعزام بیماران از همکاری خوبی برخوردار است.
دکتر دادجو افزود: یکی از دغدغه‌های مردم رسیدگی و پذیرش به موقع بیمار زمان تحویل مددجو به بیمارستان است به همین دلیل ستاد هدایت بیماران دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با رصد تعداد تخت‌های موجود و تخصص مورد نیاز اقدام به هدایت آمبولانس به مراکز درمانی استان می‌نماید.
رییس اورژانس اظهار داشت: بعضی زمان‌ها به زمان طلایی برای نجات جان مددجو یا بقای عضو است، در این زمان آمبولانس اجبارا بدون درنظر گرفتن تخت پر و نداشتن جا در بیمارستانها، مددجو را به نزدیک‌ترین مرکز درمانی می‌رساند.
دکتر عبدالرحیم دادجو در این نشست تاکید داشت:  احترام متقابل به لباس مقدس سفید که بر تن کادر درمان است باعث می‌شود ما بصورت یک تیم در کنار هم در دل بحران‌ها بتوانیم به نحو احسن کار کنیم.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی استان خاطر نشان کرد: با هدف ایجاد رضایتمندی صد در صدی شهروندان، یک تیم کارشناسی متشکل از کارشناسان بیمارستان سلمان فارسی و اورژانس 115 تشکیل خواهد شد، به طوریکه تمام مشکلات اعزام ‌ها به صورت موردی بررسی و حل گردد.


انتهای پیام/زن-5000


کلمات کلیدی:
اورژانس     115     استان     بوشهر     بیمارستان     تامین    
اجتماعی    

تاریخ بروز رسانی:   4 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >