برگزاری دوره آموزشی «مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر» ویژه کارکنان اورژانس 115 بوشهر

17 آبان 1400

برگزاری دوره آموزشی «مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر» ویژه کارکنان اورژانس 115 بوشهر
دوره آموزشی « مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر » ویژه تمامی کارکنان ستادی در روزهای یک‌شنبه و چهارشنبه آبان و آذر ماه سال جاری، به همت واحد آموزش اورژانس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی معاون اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر، علیرضا ممسنی که خود نیز تدریس این دوره را به عهده دارد؛ با اعلام این خبر گفت: دوره آموزشی مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر به دنبال استفاده روزافزون از کامپیوتر و لزوم افزایش سطح آگاهی کارکنان  با هدف بالابردن سطح اطلاعاتی پرسنل در زمینه علوم کامپیوتر و افزایش قابلیت استفاده کاربران از کامپیوتر در روزهای یک‌شنبه و چهارشنبه هر هفته در  آبان و آذر ماه سال جاری برگزار می گردد.
معاون اورژانس 115 با اشاره به ضرورت ارتقاء اطلاعات کارکنان گفت: آموزش نیروی کاری آشنا با مهارت های هفتگانه کامپیوتر، موجب بالابردن بازدهی شغلی اشخاص می‌گردد.
ممسنی افزود: اگر در گذشته سواد محدود به توانایی خواندن و نوشتن می‌شد، امروز سواد، مفهومی فراتر، گسترده‌تر و پیچیده‌تر پیدا کرده است، لذا سواد خواندن و نوشتن در کنار سواد ارتباطی، سواد عاطفی، سواد رایانه‌‌ای، سواد مالی و البته سواد رسانه‌ای، 6 معیار امروزی یونسکو برای باسواد تلقی‌شدن در عصر حاضر به شمار می‌رود.
معاون اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر خاطر نشان کرد: فرصت این کلاس آموزشی برای کارکنان از تاریخ پنجم آبان تا پایان آذر ماه بوده، ارائه مطلب بصورت آموزش تئوری مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر، کار عملی و آزمون شفاهی پایان هر جلسه است.
انتهای خبر/زن5000

کلمات کلیدی:
اورژانس     115     مهارت‌های     کامپیوتر     علیرضا     ممسنی    

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >