کمک به زایمان مادر باردار و تولد نوزاد پسر در اورژانس 115 بوشهر

2 آذر 1400

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خبر داد
کمک به زایمان مادر باردار و تولد نوزاد پسر در اورژانس 115 بوشهر
به گزارش روابط عمومی؛ رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر؛ دکتر عبدالرحیم دادجو؛ اظهار داشت: دوشنبه یکم آذر ماه سال جاری تکنسین های اورژانس 115 بوشهر به کمک مادر باردار شتافتند و در امر مقدس زایمان به وی کمک نمودند.
دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: ساعت 9 شب با مرکز پیام 115 بوشهر تماس گرفته شد و تقاضای کمک برای مادر باردار گردید؛ تکنسین‌های اورژانس مجتبی بستانی، سید حسین حسینی که از خیرین اورژانس هم هست در اسرع وقت خود را بر بالین زائو رساندند.
تولد نوزاد در آمبولانس
رییس اورژانس گفت: علائم ظاهری مادر خبر از قریب الوقوع بودن زایمان می‌داد؛ تکنسین‌های با تجربه اورژانس پس از رگ‌گیری و وصل سرم، مادر را به کابین آمبولانس منتقل نمودند و با آژیر روشن به سمت بیمارستان اعزام شدند.
دکتر دادجو بیان نمود: بین راه یک کیلومتر بعد از منزل بیمار، نوزاد عجول آمبولانس را مجبور به توقف کرد و به کمک تکنسین‌ها چشم به دنیا گشود.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر در پایان خاطر نشان کرد: در این هوای پر برکت بارانی  و ماه زیبای آذر، نوزاد پسر و فرزند سوم خانواده با رنگ پوست صورتی و تنفس نرمال به همراه مادر 34 ساله خود با وضعیت خوب از نظر پزشکی به بخش زایشگاه بیمارستان شهداء خلیج فارس بوشهر تحویل داده شد.

انتهای پیام/ زن : (5000)

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اورژانس     بوشهر     نجات     مادر     باردار    

تاریخ بروز رسانی:   2 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >