آموزش و توانمندسازی همیار اورژانس در استان بوشهر

15 دی 1400

دوره اول آموزش و توانمندسازی همیار اورژانس در استان بوشهر انجام شد
به گزارش روابط عمومی؛ مسئول آموزش اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت فوریت‌های پزشکی استان بوشهر؛ سید‌حمید‌حسینی‌کیا اظهار نمود: همزمان با طرح آموزش همیار اورژانس در سراسر کشور، دراورژانس استان بوشهر نیز اولین دوره توانمندسازی همیار اورژانس در دی ماه 400 به پایان رسید.
سید‌حمید‌حسینی‌کیا افزود: ثبت نام این دوره آموزش از فصل تابستان به دنبال اطلاع رسانی در مجامع مختلف اداری، دانش‌آموزی و مساجد به صورت ارسال فرم از طریق لینک در سایت اورژانس شروع شد.
مسئول آموزش و پژوهشی اورژانس گفت: طرح همیار اورژانس همچنان ادامه دارد و از سوی اورژانس فعال است و افراد می‌توانند بعد از اعلام مجدد در دوره بعدی فرم ها تکمیل کرده و ثبت نام نمایند و از سوی اورژانس با آنها تماس گرفته می‌شود.
به گزارش روابط عمومی، سید‌حمید‌حسینی‌کیا، گفت: این دوره آموزش به منظور توانمندسازی عموم مردم در مواجهه با بحران و شرایط سخت با موضوع کمک‌های اولیه در بحران، کاربری آمبولانس‌های مختلف، نجات و احیاء اولیه، تزریقات و پانسمان برگزار شد
حسینی‌کیا خاطرنشان کرد: دوره به صورت جلسات تئوری، آنلاین و حضوری در مرکز اورژانس با همکاری و تدریس آقای مهدی کمالی و سنجش از طریق آزمون اجرایی شد.
سید‌حمید‌حسینی‌کیا در ادامه اظهارداشت: تربیت همیار اورژانس باید بصورت گسترده در استان صورت پذیرد و شایسته است از نفرات برتر در دوره‌ها تقدیر و تشکر بعمل آید.
این مقام مسئول تاکید کرد: در این طرح سن، جنس، تحصیلات دخیل نیست و بنا به نیاز جامعه در جهت توانمندسازی تمام افراد مستعد جامعه  اجرا می‌گردد.
مسئول آموزش و پژوهش اورژانس استان؛ سید‌حمید‌حسینی‌کیا بیان نمود: اطلاعات همیاران تربیت شده اورژانس در این دوره‌ها ثبت می‌گردد و در زمان بحران از ظرفیت ارزشمند این نیروها استفاده خواهد شد.
 

کلمات کلیدی:
همیار     اورژانس     استان     بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   15 دی 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >