اهدا گواهینامه دوره همیار اورژانس در استان بوشهر

25 دی 1400

گواهینامه شرکت‌کنندگان در دوره همیار اورژانس که موفق به گذراندن دوره تخصصی شده بودند اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی؛ رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی استان بوشهر، دکتر عبدالرحیم دادجو گفت: امروز شنبه بیست و پنجم دی ماه سال جاری گواهینامه شرکت‌کنندگان در دوره همیار اورژانس که موفق به گذراندن دوره شده بودند اهدا شد.
دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: گواهینامه  دوره همیار اورژانس برای افرادی صادر شد که موفق به گذراندن دوره و حدنصاب نمره را در آزمون اخذ نمودند.
عبدالرحیم دادجو  خاطرنشان کرد: این دوره همیار اورژانس برای 50 نفر شرکت کننده طی یک ماه به صورت جلسات تئوری، آنلاین و حضوری در مرکز اورژانس به همت واحد آموزش اورژانس بوشهر و تدریس آقای مهدی کمالی و سنجش از طریق آزمون برگزار گردید.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی ادامه داد: بر اساس اهداف کمیته آموزش اورژانس پیش بیمارستانی در کشور، دانش‌افزایی و توانمندسازی عمومی در زمینه‌های کنترل علائم حیاتی، احیاء قلبی_ریوی، کنترل خونریزی و پانسمان صحیح، برطرف نمودن انسداد راه هوایی دوره همیار اورژانس تدوین و در استان بوشهر نیز اجرایی شد.
دکتر دادجو اظهار داشت: تمامی موارد آموزشی بر اساس اهداف و افزایش مهارت عمومی طراحی شده است و همه موارد آموزشی به گونه‌ای طراحی گردیده که در زمان بحران از پتانسیل افراد آموزش دیده، در جهت نجات حادثه دیده‌ها استفاده می‌گردد.

انتهای پیام/زن-5000


کلمات کلیدی:
آموزش     دوره     همیار     اورژانس     بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   25 دی 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >