مراسم جشن دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب در اورژانس استان بوشهر برگزار شد

12 بهمن 1400

مراسم جشن دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب در اورژانس استان بوشهر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی؛ امروز سه شنبه دوازدهم بهمن ماه400 همزمان با دهه فجر و سالگرد چهل و چهارمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جشن با حضور دکتر عبدالرحیم دادجو رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، معاون عملیات اورژانس و معاون مالی اداری، جمعی از مدیران و کارکنان  در محل ساختمان مرکزی اورژانس 115 برگزار شد.
در این مراسم رییس اورژانس استان بوشهر با گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر، انقلاب اسلامی را حاصل مجاهدت خون شهیدان و رهبری حضرت امام(ره) و غیرت ملت ایران دانست و گفت قطعا یکی از بزرگترین نعمت هایی که خداوند به ملت ایران هدیه کرد همین نعمت انقلاب اسلامی است.
دکتر عبدالرحیم دادجو ضمن یادآوری خاطرات تظاهرات‌ها و پیروزی انقلاب از دستاوردهای انقلاب برای اورژانس گفت: پوشش فراگیر فوریت‌های پزشکی ، ارتقاء آمبولانس‌ها، راه‌اندازی اورژانس هوایی، پایگاه‌های اورژانس متناسب با جمعیت منطقه و پیمودن راه به سوی موفقیت‌های بیشتر از برکات این انقلاب است.
شایان ذکر است در این مراسم با اجرای سرود ملی ایران پرسنل انقلابی اورژانس وحدت و همبستگی خود را با رهبر انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اعلام نمودند .

انتهای پیام/زن-5000
 


کلمات کلیدی:
اورژانس     بوشهر     جشن     انقلاب    

تاریخ بروز رسانی:   12 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >