پنجم فروردین بالگرد اورژانس برای بار سوم بر فراز آسمان دشتستان به پرواز در آمد

5 فروردين 1401


رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر؛ دکتر عبدالرحیم دادجو؛ روز پنجم فروردین ماه سال جاری از امدادرسانی به سه مصدوم، توسط بالگرد اورژانس ۱۱۵ استان  در ارتفاعات دشتستان خبر داد.
دکتر دادجو گفت: یکی از مددجویان، آقایی بود با عارضه سکته مغزی که پس از اقدامات اولیه فوریتهای پزشکی توسط بالگرد به بیمارستان شهید گنجی برازجان انتقال داده شد.
رییس اورژانس افزود: بالگرد برای بار دوم دختر بچه ، 2/5 ساله که دچار حادثه غرق شدگی شده بود، بعد از اقدامات حمایتی برای طفل و حفظ حیات، به بیمارستان شهید گنجی منتقل کرد .
دکتر عبدالرحیم دادجو در ادامه گفت: در شرایطی که هنوز از ماموریت دوم زمان زیادی نگذشته بود و بالگرد نیاز به سوختگیری داشت، پس از اعلام ماموریت تکنسین‌ها و کادر پروازی بلافاصله اقدام به سوختگیری کردند و برای بار سوم برای مردی با علائم سکته مغزی به پرواز در آمدند و بیمار را به بیمارستان شهید گنجی انتقال دادند.
رییس اورژانس استان بوشهر ضمن تقدیر از کادر پروازی و تکنسین‌های اورژانس گفت: در این ماموریت‌ها اورژانس هوایی بوشهر، به همت کادر درمانی بسیجی خود ، یک موفقیت دیگر در کارنامه اش ثبت شد.

کلمات کلیدی:
یه     پرواز     در     یک     روز     اورژانس    
هوایی     بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   7 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >