دعوت رئیس‌ اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

8 ارديبهشت 1401


به گزارش روابط عمومی؛ رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر؛ دکتر عبدالرحیم دادجو طی پیامی مردم استان را برای حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود.


متن پیام بدین شرح است:


                                                                          بسم الله الرحمن الرحیم


روز قدس، روز شادی مومنان، روز اعلام همبستگی جهانی با آرمان فلسطین، روز احیای اسلام و پیش شرط وحدت در جهان اسلام و یادآور حماسه‌ای ماندگار با فریادهای بی‌کرانه و بی‌مرز است.
روز قدس میراث گران ‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی در مقابل زورگویان عرصه جهانی می باشد.
یقینا امسال اهمیت گرامیداشت روز جهانی قدس با توجه به هتک حرمت اخیر غاصبان صهیونیسم به مسجدالاقصی و همچنین در حمایت از مبارزه و حرکت جهادی گروههای فلسطینی بیشتر از همیشه می باشد و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل در کنار همدیگر و با وحدت و تمسک به مبانی وحدت بخش اسلام عزیز به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند.
رییس اورژانس بوشهر در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف استان بوشهر، بار دیگر جنایات رژیم جعلی صهیونیست را محکوم و با دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم شهرستان همراه با ملل آزاده و حق طلب ایران و جهان با حضور یکپارچه و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس و تأکید بر اهمیت مضاعف روز قدس امسال اعلام کرد: نیروهای  اورژانس استان نیز همراه و هم گام با مردم و دیگر ارگان‌ها با پانسیل 60 آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس و یک هلیکوپتر اورژانس هوایی آماده خدمت رسانی به مردم مومن و روزه دار  در راهپیمایی روز قدس می باشد.


کلمات کلیدی:
روز     قدس     اورژانس     بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >