رییس اورژانس؛
اولین جلسه مشورتی/ تأکید بر تلاش و هم‌بستگی مجموعه اورژانس و استفاده از همه ظرفیت‌های استان در راستای خدمت‌رسانی به مردم

1 شهريور 1401


به نقل از روابط‌عمومی؛ اولین جلسه مشورتی و تعیین راهبردی اقدامات پیش رو و تشریح برنامه‌های اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر روز دوشنبه سی و یکم مردادماه سال جاری در اتاق مدیریت بحران دانشگاه علوم‌پزشکی استان بوشهر برگزار گردید.
به گزارش روابط‌عمومی؛ رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، دکتر سیدحسین موسوی با اشاره به شرایط موجود هدف از برگزاری این جلسه  تشریح چالش‌های موجود و ارائه راهکار حل مسائل اورژانس پیش بیمارستانی دانستند.
دکترموسوی  با توجه به اهمیت داشتن برنامه‌های کاری کوتاه مدت و بلند مدت بیان داشت: آموزش در اورژانس‌ نه تنها امر مهمی است، بلکه بسیار لازم و حیاتی می‌باشد.
رییس اورژانس افزود: در جهت توانمندسازی پرسنل، نیاز سنجی با هدف ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به مردم صورت بگیرد و بر اساس نیاز پرسنل در پایگاه‌های عملیاتی برنامه آموزشی ظرف مدت یک هفته آماده و ارائه شود.
دکتر سیدحسین موسوی درباره تنظیم برنامه نظارتی، بازدید های نظارتی مستمر، ارائه گزارش به مدیران مافوق وارائه گزارش های موردی بیماران در صورت نیاز مدیران ، پیگیری درخواست ها، رفع کمبودها و مشکلات مرکز (خرابی تجهیزات ، وسایل مصرفی و جایگزینی در واحد ستاد هدایت بیماران تاکید کرد.
در پایان این جلسه با توجه به وضعیت اورژانس استان، مدیران واحدها چالش‌ها و راهکارهای خود را با در نظر گرفتن مدیریت زمان و هزینه جهت پیش‌برد اهداف مصوب نمودند .


کلمات کلیدی:
رییس     اورژانس     بوشهر     خدمت     مردم     سید    
حسین     موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   1 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >