پیام تقدیر و تشکر سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر بمناسبت ۲۶ شهریور

25 شهريور 1401

به گزارش روابط‌عمومی سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در پیامی روز ملی فوریت‌های پزشکی را تبریک گفت؛

متن پیام:


همکاران پرتلاش، گرانقدر
سالروز تأسیس سازمان اورژانس و روز گرامیداشت مقام فرشتگان سپیدپوش سبزقامت اورژانس پیش بیمارستانی كه با قلبی مهربان و دستانی پرتوان، بر زخم‌ها مرهم می‌گذارند و درد‌ها را التیام می‌بخشند؛ فرصتی برای عرض ادب و قدردانی از زحمات برادران و خواهران خودم در اورژانس می‌دانم.
سپاس می‌گویم خداوند را به خاطر نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی، در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری مقتدر که همیشه رهنمود‌هایش چراغ راه ملت وفادار به‌ایشان بوده است، به مناسبت سالگرد تأسیس اورژانس ۱۱۵ به احترام و تقدیر از اراده‌های آهنین برمیخیزیم که وجودشان برای سلامت جامعه نعمت الهی و برکات خدمتشان برای همیشه در یاد مردم مهربان و قدرشناس ماندگار خواهد ماند.
برخود می‌بالم که همکارانم با سرلوحه قرار دادن ایثار و جهاد امام حسین (ع) در خط مقدم جبهه سلامت با عِرق ملّی و حس نوع دوستی در سودای تأمین سلامت انسان‌ها همّت خویش را به کار گرفته و مجدانه تلاش می‌کنند.
می‌دانم حرفه سخت و طاقت فرسای فوریت‌های پزشکی فقط عشق می‌خواهد که بی‌منت وارد این میدان شده و در این راه حتی از بذل جان خود نیز روی گردان نباشند.


دکتر سید حسین موسوی


کلمات کلیدی:
تقدیر     روز     اورژانس     دکتر     موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   25 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >