جوابگویی به پنجاه‌هزار تماس اورژانسی تا حل چالش‌ پایگاه‌های اورژانس

17 مهر 1401

جوابگویی به پنجاه‌هزار تماس اورژانسی تا حل چالش‌ پایگاه‌های اورژانس
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: در ۶ ماه گذشته توسط واحد ارتباطات اورژانس استان بوشهر به پنجاه‌وسه هزار و 394 تماس تلفنی پاسخ داده شده است که هفده هزار و 798 مورد آن منجر به اعزام آمبولانس گردید.
دکتر سید حسین موسوی افزود: در این مدت کل فوریت های ترافیکی اورژانس ۱۱۵ استان چهار هزار و 903 ماموریت بوده که برای ۸۴۵ بیمار و مصدوم حوادث ترافیکی به‌صورت سرپایی اقدامات درمانی صورت گرفته است.
دکتر موسوی با تأکید به برنامه ریزی برای ایجاد زیر ساخت های لازم برای ساماندهی و  راه اندازی پایگاه های اولویت دار استان اظهار نمود:  شهرستان دیلم با ۵۲۹ ماموریت حوادث ترافیکی، غیر ترافیکی و بیماری طی شش ماه گذشته مثل یک گلوگاه بین استان بوشهر و استان خوزستان عملکرد به سزایی در کاهش تلفات و مرگ و میر دارد.
سرپرست اورژانس طی بازدید به‌عمل‌آمده اظهار داشت: پایگاه‌های شهری و جاده‌ای در شهرستان دیلم با چالش‌هایی مواجه است که بررسی و حل چالش‌های این شهرستان در رأس کار قرار گرفت.
وی افزود: در این بازدیدها به دنبال شنیدن مشکلات کارکنان اورژانس از زبان خودشان در روز شنبه شانزدهم مهرماه سال جاری ابتدا جلسه‌ای جهت حل و بررسی چالش‌ها در محل پایگاه حصار با حضور مسئول اورژانس شهرستان دیلم و دهیار شهرستان برگزار شد.
سرپرست اورژانس استان در گام بعدی و اقدام سریع برای حل مشکلات شهرستان دیلم جلسه‌ای در همان روز با حضور رئیس شبکه بهداشت دیلم و معاون ایشان برگزار و سازوکارهایی ارائه دادند.
دکتر سید حسین موسوی برای راه‌اندازی پایگاه مصوب سه‌راه درویش در شهرستان دیلم و تعمیر آمبولانس‌های این شهرستان با فرماندار، معاون سیاسی فرمانداری و معاون عمرانی فرمانداری شهرستان دیلم طی جلسه‌ای در همین تاریخ گفتگو کرد که در این جلسه قول مساعد برای تأمین اعتبار به مبلغ یک میلیارد و هشت‌صد هزار تومان توسط فرماندار محترم به ثمر نشست.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر در پایان اذعان داشت: مهم‌ترین موضوع اولویت‌دار این جلسه‌ها، پیگیری زمین پایگاه مصوب، حل چالش‌های پایگاه‌ها و تعمیر همه آمبولانس‌ها در شهرستان دیلم است.
انتهای پیام / زن 50000

کلمات کلیدی:
پاسخگویی     اورژانس     بوشهر     پایگاه     مصوب     دکتر    
موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >