فراهم کردن زیرساخت پایگاه‌های اورژانس به همت خیرین

19 مهر 1401

فراهم کردن زیرساخت پایگاه‌های اورژانس به همت خیرین
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: نجات جان انسان‌ها از زیباترین جلوه‌های انسانی بوده و در این راستا وجود پایگاه‌های اورژانس در هر شهری به‌تناسب فاصله و جمعیت ضرورت دارد.
دکتر سید حسین موسوی اظهار کرد: بر طبق بررسی‌های به‌عمل‌آمده افتتاح پایگاه‌های اولویت‌دار را نیاز منطقه دانستیم و راه‌اندازی این پایگاه‌ها در کم کردن بُعد مسافت مأموریت‌های اورژانسی و کاهش تلفات جاده‌ای از نیازهای مهم منطقه است.
وی بابیان اینکه افتتاح پایگاه های مصوب از مطالبات مردم بود، افزود: جلسه‌ای با حاج‌آقا رستمی نماینده خیرین استان بوشهر برای کمک در راه‌اندازی این پایگاه‌ها برگزار شد.
دکتر موسوی با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت خیرین در عرصه سلامت، بیان کرد: با رجوع به آیات شریف قرآن کریم می‌دانیم که کارهای خیر و نیکی‌های ماندگار، نزد پروردگار از حیث پاداش بهتر و خوش‌فرجام‌تر است.
سرپرست اورژانس استان بابیان اینکه خیرین سلامت استان بوشهر در راه‌اندازی پایگاه‌های این استان خوش درخشیدند، عنوان کرد: پایگاه‌های اورژانس به‌عنوان مراکز حیاتی برای سلامت مردم به‌ویژه حوادث، نیازمند ارتقاء و بهبود است و ورود خیرین در این بخش می‌تواند در توسعه و بهبود آن بسیار تأثیرگذار باشد.
وی تصریح کرد: اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر با ۵۵ پایگاه در استان شامل ۱۷ پایگاه شهری، ۳۷ پایگاه جاده‌ای، یک پایگاه اورژانس هوایی و سالانه سی و شش هزار مأموریت در نجات جان انسان‌ها فعال است.
دکتر موسوی در پایان از خیرین نوع‌دوست و ولایتمدار استان بوشهر به‌عنوان سرمایه‌های مادی و معنوی استان بوشهر تقدیر و آرزوی موفقیت نمود


انتهای پیام/ زن : (50000)

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پایگاه     های     اولویت     دار     استان     خیرین    
دکتر     سید     حسین     موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   19 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >