سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر؛
روز پرستار هم‌زمان با ولادت حضرت زینب (س)، عقیله بنی‌هاشم، نوه گران‌قدر پیامبر اکرم (ص)، دختر امام علی (ع) و خواهر امام حسین (ع) را تبریک و تهنیت گفت

13 آذر 1401

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر؛
روز پرستار هم‌زمان با ولادت حضرت زینب (س)، عقیله بنی‌هاشم، نوه گران‌قدر پیامبر اکرم (ص)، دختر امام علی (ع) و خواهر امام حسین (ع) را تبریک و تهنیت گفت
دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: در حرفه پرستاری فراتر از شهرت قدیم برای شفقت و فداکاری، یک حرفه بسیار تخصصی نهفته است که به‌طور مداوم برای رفع نیازهای جامعه در حال تکامل است. از حصول اطمینان از دقیق‌ترین تشخیص‌ها تا آموزش مداوم مردم در مورد مسائل حیاتی سلامت؛ پرستاران در حفظ سلامت عمومی ضروری هستند.
دکتر موسوی بیان داشت: پرستاری را می‌توان هم به‌عنوان یک هنر و هم علم توصیف کرد. یک قلب و یک ذهن در قلب آن، احترام اساسی به کرامت انسانی و شهودی برای نیازهای بیمار نهفته است. این توسط ذهن پشتیبانی می‌شود، به شکل یادگیری اصلی دقیق. با توجه به طیف گسترده‌ای از تخصص‌ها و مهارت‌های پیچیده در حرفه پرستاری، هر پرستار دارای نقاط قوت، علایق و تخصص خاصی خواهد بود.
سرپرست اورژانس با اشاره به اخلاق حرفه‌ای متحد در پرستاران گفت: در ارزیابی بیمار، پرستاران فقط نتایج آزمایش را در نظر نمی‌گیرند. پرستاران از طریق تفکر انتقادی که در فرآیند پرستاری مثال‌زدنی است، از قضاوت خود برای ادغام داده‌های عینی باتجربه ذهنی نیازهای بیولوژیکی، فیزیکی و رفتاری بیمار استفاده می‌کنند. این تضمین می‌کند که هر بیمار، از بیمارستان  گرفته تا مرکز بهداشت جامعه.  صرف‌نظر از اینکه چه کسی هستند یا کجا هستند، بهترین مراقبت ممکن را دریافت می‌کنند.
دکتر سید حسین موسوی خاطرنشان کرد: در زمینه‌ای که مانند پرستاری متنوع است، هیچ پاسخ معمولی وجود ندارد. مسئولیت‌ها می‌تواند از تصمیم‌گیری حاد درمانی تا اقدامات اولیه و  پیشگیرانه در سطح جامعه و مراقبت های پیشگیری در مدارس متغیر باشد. ویژگی کلیدی متحد کننده در هر نقش، مهارت و انگیزه‌ای است که برای پرستاری لازم است. از طریق نظارت طولانی‌مدت بر رفتار بیماران و تخصص مبتنی بر دانش، پرستاران بهترین موقعیت رادارند تا دیدگاهی همه‌جانبه از سلامت بیمار داشته باشند.
شایان ذکر است: سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به منتخبین پرستار نمونه استان تبریک گفت و آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان در تمام امور زندگی از خداوند متعالی نمود.

کلمات کلیدی:
روز     پرستار     ولادت     حضرت     زینب     دکتر    
موسوی     اورژانس     بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   13 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >