در راستای تشکیل کمیته پژوهشی و فناوری کارگاه روش جستجو در پایگاه‌های اطلاعاتی برگزار شد

17 دی 1401

سرپرست آموزش اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خبر داد:
در راستای تشکیل کمیته پژوهشی و فناوری کارگاه روش جستجو در پایگاه‌های اطلاعاتی برگزار شد
به نقل از روابط عمومی؛ سرپرست آموزش اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، از برگزاری کارگاه روش جستجو در پایگاه‌های اطلاعاتی در دی‌ماه سال جاری با تدریس خانم دکتر دهقانی عضو هیئت علمی دانشگاه در سالن اجلاس مرکز اورژانس خبر داد
علیرضا پور شمس از آموزه‌های این کلاس گفت: در ابتدا می‌بایست اصول فنی و اولیه جستجو ساده و پیشرفته را فراگرفت و در راستای اهداف پژوهشی اورژانس پایگاه‌های مرتبط را شناخت
معاون اورژانس و مسئول آموزش این مرکز تأکید نمود: دریافت اطلاعات و مقالات و منابع مرتبط با استفاده از اصول جستجوی ساده و پیشرفته اطلاعاتی در مورد موضوع خود به دست خواهید آورد و می‌توانید از آن برای پایه‌ای برای جستجوی بعدی خود استفاده کنید.
پور شمس اظهار داشت: وقتی به یک پایگاه داده امیدوارکننده روبرو می‌شوید، به دنبال بخش راهنما باشید یا آموزش‌های ویدیویی را به‌صورت آنلاین جستجو کنید. این به شما در استفاده از پایگاه داده به‌خصوص در استفاده از عملگرهای جستجو کمک می‌کند.
سرپرست آموزش اورژانس استان بوشهر با توجه به نقش مهم آموزش در اورژانس پیش بیمارستانی گفت: حضور مسئولین واحدهای مختلف در جلسات آموزشی و پژوهشی توسط ریاست مرکز پایش و ارزیابی می‌گردد.

کلمات کلیدی:
کارگاه     آموزش     اورژانس     بوشهر     علیرضا     پورشمس    

تاریخ بروز رسانی:   17 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >