تبریک رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به مناسبت ایام الله دهه فجر

12 بهمن 1401

 

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر طی پیامی ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت گفت:

متن پیام:

درحالی‌که ایران سربلند یک نقطه عطف تاریخی و مهم دیگر چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می‌گیرد، گرم‌ترین درودهای برادرانه را به مردم قهرمان و انقلابی و نظام جمهوری اسلامی ایران می‌رسانم.

دو سال اخیر مطمئناً به‌عنوان سال‌های بسیار دشوار و چالش‌برانگیز برای ایران در تاریخ ثبت خواهد شد. مقابله با همه‌گیری مرگبار کووید در شرایط یک محاصره اقتصادی شدیدتر، عزم و اراده مردم ایران را برای دفاع از دستاوردهای انقلاب خود آزمایش کرد.
انعطاف‌پذیری ایران در مواقع بحران الهام‌بخش بوده و همچنان که به مبارزه برای یک جامعه عادلانه‌تر ادامه می‌دهد. توانایی تولید و توزیع واکسن‌های کووید 19 در خانه خود و واکسینه کردن تعداد بیشتری از شهروندان خود نسبت به بسیاری از بزرگ‌ترین و ثروتمندترین کشورهای جهان، گویای حرف‌های زیادی است و یک دستاورد مهم انقلاب است. علاوه بر این، این ادای احترام به دیدگاه و فلسفه رهبری جمهوری اسلامی ایران همیشه قهرمان در طول سال‌هاست.
دهه فجر فرصت بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌هاست و این‌که چه بودیم و چه می‌کردیم و چه می‌خواستیم، و اکنون کجاییم و چه می‌کنیم. کمترین ثمره این انقلاب، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این اتفاق بزرگی است، اتفاقی که باعث سربلندی ملت بزرگ ایران شد و امروز انقلاب اسلامی ایران به درجه‌ای از رشد و بالندگی رسیده که جهان را تحت تأثیر خود قرار داده و ملت‌های آزادی‌خواه از این انقلاب بی‌نظیر الهام می‌گیرند.
از این فرصت استفاده می‌کنیم تا یک‌بار دیگر جشن‌های سالگرد مبارک را گسترش دهیم و برای مردم ایران خالصانه قدم برداریم و آرزوی موفقیت‌های بیشتر کنیم.


کلمات کلیدی:
دهه     فجر     سید     حسین     موسوی     اورژانس    
بوشهر     خدمت     خالصانه        

تاریخ بروز رسانی:   12 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >