جلسه ستاد مرکزی اورژانس پیش بیمارستانی پیش‌زمینه‌ای بر جلسه تمهیدات سفر نورزی 1402

3 اسفند 1401

تشکیل جلسه ستاد مرکزی اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر
جلسه ستاد مرکزی اورژانس پیش بیمارستانی پیش‌زمینه‌ای بر جلسه تمهیدات سفر نورزی 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در مصاحبه با روابط عمومی اعلام کرد؛ صبح روز دوشنبه و روز سه‌شنبه یکم و دوم اسفندماه سال جاری جلسه ستاد مرکزی اورژانس استان با حضور تمامی اعضای ستاد مرکزی و مسئولین اورژانس 115 در شهرستان‌های ده‌گانه استان برگزار شد.
دکتر سید حسین موسوی عنوان کرد: این جلسه جهت برنامه‌ریزی تمهیدات نوروز برگزارشده است که تمامی ارکان ستادی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر اعم از معاونین محترم مرکز، مسئولین اورژانس 115 در سطح شهرستان‌های استان، مسئول ستاد هدایت و اطلاع‌رسانی اورژانس، مسئول کارگروه سلامت در حوادث و بلایا و پدافند غیرعامل دانشگاه، مسئول اتاق هدایت عملیات بحران و مسئول کنترل کیفیت مرکز در محل سالن اجتماعات فوریت‌های پزشکی استان حاضر بودند.
دکتر موسوی ضمن یادآوری سختی شرایط کار اورژانس در تمام ایام اظهار داشت: عید نوروز بحران نیست اما پتانسیل ایجاد بحران در منطقه را دارد و این شرایط تمرین افزایش مأموریت‌ها را برای ما فراهم می‌کند.
رئیس اورژانس استان در این جلسه انتظاراتی که از مسئولین دارد به بحث و تبادل‌نظر با اعضا پرداختند، در مورد تمهیدات سفر ریاست محترم جمهور به استان بوشهر نکاتی را ذکر کردند، روند همکاری با برخی بیمارستان‌ها، ضرورت درک مسائل اورژانسی و توجه به دستورات مافوق، تعامل با ایشان و رسیدگی به درخواست‌های ارباب‌رجوع‌ها در خصوص گزارش حوادث، لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای برای کلیه کارکنان، نیز ازجمله موارد دیگری بود که به آن اشاره کردند.
در حاشیه این جلسه مسئول جدید امور عمومی اورژانس پیش بیمارستانی معرفی شد و ضمن تأکید بر جمع‌آوری عملکرد نوروز، کار خواسته‌هایی از سوی واحدها و مسئول کارگروه سلامت در بلایا و پدافند غیرعامل دانشگاه پس از تأیید از ریاست محترم مرکز به سمع و نظر مسئولین شهرستان‌ها رسانیده شد تا کار خواسته‌ها را نیز در وقت مقرر آماده و در اختیار واحد مربوطه قرار گیرد.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه بوشهر در پایان ضمن تشکر از اعضا و حاضرین، این جلسه را مقدمه‌ای برای جلسه تسهیلات سفر نوروزی برشمردند.
انتهای پیام - ز.ن/50000

کلمات کلیدی:
نوروز     اورژانس     بوشهر     دکتر     موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   3 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >