ناوگان اورژانس گناوه به موتورآمبولانس تجهیز شد

3 فروردين 1402

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خبرداد:
ناوگان اورژانس گناوه به موتورآمبولانس تجهیز شد
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: برای بهترین خدمت رسانی به مردم در ایام تعطیلات و تداوم خدمت رسانی در تمام ایام ناوگان اورژانس گناوه به موتورآمبولانس تجهیز شد.
دکتر سید حسین موسوی اذعان داشت :  اورژانس پیش بیمارستانی از شروع طرح نوروزی که شروع آن از ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۱ بود خدمات رسانی کرده و این مهم تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه می یابد.
دکتر موسوی تصریح کرد: شهرستان گناوه از مقاصد مسافری پر تردد است که اورژانس با افزایش ظرفیت پتانسیل پایگاه، ایستگاه سلامت و موتورآمبولانس بهترین شرایط را برای خدمات درمانی فراهم نموده است.
دکتر موسوی با بیان اینکه در شرایط عادی ده آمبولانس روزانه برای ماموریتهای شهری و جاده‌ای  گناوه اعزام میگردد، گفت: در پیک زمان شلوغی شهر و نوروز ، روزانه سی اعزام صورت گرفته که در استان رتبه سوم به خود اختصاص داده است
رییس اورژانس پیش بیمارستانی استان گفت:  انتظار می رود هموطنان وضعیت جوی مقاصد مسافری و جاده های پرتردد را  از اخبار پیگیری کنند تا ان شاءالله سفری شاد توأم با سلامتی داشته باشند.
رشد بیشتر از صد در درصدی ماموریت
دکتر موسوی اظهار داشت: امروز سوم فروردین ماه سال جاری شاهد نرخ رشد بیشتر از صد در صدی ماموریتهای اورژانس گناوه  بودیم که آمار قابل توجهی است
رییس اورژانس استان با اشاره به بیشترین اعزام در 29 اسفند تشریح کرد: امروز نسبت به روز گذشته ماموریتها هفت درصد کاهش یافته است .
از طرفی امروز سوم فروردین تراکم اتومبیل ها تأخیرهایی را در رسیدن آمبولانس بر بالین مصدوم در برخی مسیرها ی شهر گناوه ایجاد کرده که با اعزام موتورآمبولانس این مشکل را تا حد زیادی حل کردیم .
انتهای پیام/ زن : (50000)

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
موتورآمبولانس     اورژانس     گناوه     دکتر     موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   3 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >