رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر مطرح کرد:
اورژانس 115 استان بوشهر از طرف اداره کل پدافند غیرعامل استانداری موردتقدیر قرار گرفت

12 ارديبهشت 1402

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر مطرح کرد؛ به کوشش کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی درزمینهٔ برگزاری آموزش‌های مرتبط با هفته پدافند غیرعامل در استان بوشهر، برگزاری المپیاد ورزشی، انجام مانور و برپایی نمایشگاه تجهیزات پدافندی در این هفته حساس، اورژانس 115 استان موردتقدیر قرار گرفت
دکتر سید حسین موسوی با اشاره به مفهوم کلی پدافند و دفاع بدون سلاح و تجهیزات نظامی، اظهار داشت: در هفته پدافند غیرعامل، برای انواع بلاهای طبیعی و غیرطبیعی، پیش‌گیری از حملات هوایی، زمینی یا دریایی و غیرنظامی مانند حملات سایبری، جنگ نرم و حوادث پرتویی برای افراد در جهت بهره‌گیری از اینکه چطور بتوانند عملکردی مهم و پیوسته در دفاع از کشور و اخذ تصمیم‌گیری‌های مهم، داشته باشند آموزش به‌صورت تئوری و عملی اجرا شد.
دبیر دبیرخانه پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: از‌ آنجایی‌که اصلی‌ترین هدف دشمن در جنگ سرد تخریب سرمایه‌های یک مملکت است در جهت حفظ و ارتقاء روحیه‌ی سرمایه‌های انسانی ارزشمند دانشگاه در این هفته مقدس، المپیاد ورزشی با همراهی گروه داوری زبده از دانشگاه علوم پزشکی استان و اهداء لوح تقدیر و جایزه بر پا گردید.
دکتر موسوی با اشاره به برپایی نمایشگاه تجهیزات پدافندی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در هفته پدافند غیرعامل از زحمات کارشناس مسئول دبیرخانه پدافند دانشگاه و دیگر همکاران درزمینهٔ آموزش‌ها و برگزاری نمایشگاه و برگزاری المپیاد ورزشی تشکر و تقدیر نمود.
متن تقدیرنامه رئیس اداره پدافند غیرعامل استانداری استان بوشهر:
خدمت صادقانه و افتخارآمیز توفیقی است که نصیب مردان شایسته، توانمند و بی‌ادعا می‌شود و پاداش آن نزد قادر متعال همواره جاودانه خواهد بود. تقدیر از آنان برگ سبزی است نثار لیاقت، وظیفه‌شناسی و درایت این بزرگان بدین‌وسیله از زحمات و تلاش‌های ارزنده‌تان در حوزه پدافند غیرعامل استان که باکار نامه موفق و درخشانی همراه بوده نهایت قدردانی و سپاس رادارم. امیدوارم با اتکا به خداوند منان، در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) سیاست‌های کلی دولت مردمی ایران قوی حضرت آیت‌الله رئیسی و خدمت‌رسانی به مردم شریف استان سالم و موفق باشید

انتهای پیام/ زن: (50000)
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     اورژانس     پیش     بیمارستانی     هفته     پدافند    
غیرعامل        

تاریخ بروز رسانی:   12 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >