کاهش 20% مأموریت‌های اورژانس در نوروز امسال نسبت به سال گذشته، اما افزایش 6% مأموریت‌های تصادفی جاده‌ای در ایام نوروز

3 فروردين 1403

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مأموریت‌های اورژانس نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش بیست‌درصدی، 1089 مأموریت ثبت شد.
دکتر سید حسین موسوی روز سوم فروردین 1403 شمسی از افزایش شش‌درصدی مأموریت‌های تصادفی جاده‌ای در ایام نوروز امسال نسبت به پارسال خبر داد
رئیس اورژانس ضمن اشاره به پاسخگویی به 4800 تماس با مرکز پیام اورژانس این استان اظهار کرد: اورژانس 115 به‌صورت متمرکز در مرکز استان با حضور کارشناسان پرستاری و پزشک به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی است.
دکتر موسوی خاطرنشان کرد: کارشناسان اورژانس استان در این مدت به مأموریت‌های غیر تصادفی با 716 مأموریت و ترافیکی با 373 ماموریت، خدمات فوریت‌های پزشکی ارائه دادند.
وی افزود: طرح امداد نوروزی از 24 اسفندماه  1402 تا 14 فروردین سال جاری ادامه دارد و تکنسین‌های اورژانس با آماده‌باش و استقرار در کنار جاده و کمپ امدادرسانی می‌نمایند.
دکتر موسوی عنوان داشت: همچنین در این ایام اورژانس هوایی، موتور آمبولانس و اتوبوس آمبولانس نیز برای ارائه خدمات به هم‌وطنان در حال آماده‌باش قرار دارد
انتهای پیام/زن-50000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اورژانس     بوشهر     ماموریتهای     نوروز     دکتر     سید    
حسین     موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   3 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >