برگزاری کارگاه آموزشی اورژانس هوایی پیشرفته در شهرستان های جنوب استان /

این کارگاه به مدت دو روز در شهرستان های دیر و کنگان برگزار گردید.

30 ارديبهشت 1403

در روز 29 و 30  اردیبهشت ماه سال جاری کارگاه آموزشی دو روزه ایمنی و امنیت در پروازهای اورژانس هوایی برای پرسنل بیمارستان های امام هادی (ع) دیر و بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان و همچنین پرسنل اورژانس ۱۱۵ دو شهرستان ذکر شده برگزار شد .

در این دوره مباحثی همچون :آشنایی با اورژانس هوایی، اندیکاسیون های اعزام بالگرد اورژانس هوایی، ایمنی و امنیت در پروازهای اورژانس و دستورالعمل کد ۳۵۰ توسط اقای نویدکیا مسئول اورژانس هوایی بوشهر ارائه گردید.

لازم به ذکر است رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با توجه مسافت طولانی شهرستان های جنوبی و شمالی استان تا مرکز، تاکید ویژه ای بر برگزاری کارگاه های آموزشی در قطب های آموزشی استان برای سهولت دستیابی همه همکاران به استفاده از کلاس های آموزشی شغلی ضمن خدمت در جهت بروزرسانی و توانمندی علمی و مهارتی کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی دارند.

دکتر سید حسین موسوی ضمن تشویق و حمایت پرسنل برای شرکت در کارگاه های آموزشی مهارتی،سعی بر افزایش پایگاه های آموزشی و تجهیزات کمک آموزشی برای بهبود عملکرد و ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی خواهند داشت.

انتهای پیام/ م ک : (50000)

کلمات کلیدی:
آموزش     اورژانس     هوایی     علمی     مهارتی     اورژانس    
بوشهر     قطب     آموزشی     جنوب     دیر     کنگان    
عسلویه     جم    

تاریخ بروز رسانی:   30 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >