توسعه زیرساخت ها و منابع انسانی نیازمند آموزش و پایش خدمات می باشد.
برگزاری دومین کارگاه آموزشی تریاژ چهارسطحی در بوشهر

9 خرداد 1403

به گزارش روابط عمومی؛ به نقل از رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درخصوص ارتقا خدمات اورژانس و با توجه به اینکه اولین مرحله شروع خدمات اورژانس از زمان تماس مددجویان با اورژانس شروع خواهد شد،نیازمند این است که مدیریت و تریاژ مناسبی برای کمک رسانی به موقع و مناسب به مردم صورت پذیرد.

دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت:  در همین راستا اداره آموزش اورژانس دومین کارگاه آموزشی تریاژ تلفنی چهار سطحی که توسط سازمان اورژانس کشور برای تمام اورژانس دانشگاهای علوم پزشکی کشور ابلاغ گردیده و در سراسر کشور اجرا می‌شود،از تاریخ 6 لغایت 8 خردادماه سال جاری در مرکز اورژانس بوشهر برگزار نمود.
دکتر موسوی افزود: گروه هدف این کارگاه همکاران پرستار تریاژ تلفنی، کارکنان عملیاتی پایگاه و پزشکان هدایت عملیات زیر نظر مدرسان مورد تایید سازمان اورژانس کشور مطالب تئوری و عملی را با انجام پیش آزمون و پس آزمون آموختند.
رییس اورژانس اذعان داشت: این مهارت‌ها به عنوان اولین گام در نجات جان بیماران و مصدومین محسوب می‌شوند و کارشناسان باید مهارت و اطلاعات به روز و جدید را دریافت کنند تا بتوانند با اعزام آمبولانس یا با راهنمایی و مشاوره موثر تا رسیدن آمبولانس، به حفظ حیات بیماران کمک کنند.


انتهای پیام/ م ک : (50000)
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
آموزش     دیسپج     اورژانس     115     تریاژتلفنی     چهارسطحی    
سازمان     اورژانس     کشور     سیدحسین     موسوی     پیش    
بیمارستانی     اداره     ارتباطات    

تاریخ بروز رسانی:   10 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >