پیام تبریک رییس اورژانس به مناسبت روز حراست

29 خرداد 1400

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر؛ با صدور پیامی، روز حراست را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، دکتر عبدالرحیم دادجو، در روز 29 خرداد ماه سال 400 «گرامیداشت روز حراست »، با صدور پیامی این روز را تبریک گفت و برای آن عزیزان در این عرصه، آرزوی سلامت و سعادت نمود.

متن پیام رییس اورژانس به شرح زیر است:


به نام خداوندگار بزرگ هستی
در پی پایان نازش بهار و آغاز تابستان دل ما نیز به وجود کسانی گرم است که بی ادعا و بدون چشم داشتی، از وطن ما در برابر حیله‌ها، تهمت‌ها و جنگ‌های سرد دشمنان مواظبت میکنند.
و اینگونه «بیست و نهم خرداد»، این فرخنده روز را به نیروهای غیور حراست، که بی‌شک رکن اصلی تامین امنیت و ایجاد آرامش در محیط های ارائه دهنده خدمات بهداشتی درمانی هستند و صبر و تحمل و شکیبایی در مقابل سختی ها از مشخصه های آنان است؛ تبریک گفت.
وی افزود: جستاری در اوضاع اجتماعی و آسیب‌های معطوف به آن ما را به این نکته‌ی بسیار مهم معطوف می‌دارد که جامعه‌ی کنونی ما بیش از هر زمان دیگر نیازمند «حراست » در آحاد خود است.
دکتر دادجو به همین مناسبت فرصت را غنیمت شمرد و  ضمن تقدیر و تشکر از مسئول حراست اورژانس اظهار داشت؛ سید حمید حسینی‌کیا؛ با تآمل به رهنمودهای رهبر فرزانه‌ی انقلاب، و نیز با «درک دقیق معایب وضع موجود» و «ادراک عمیق محاسن وضعیت مطلوب»، و با بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های موجود، مجدّانه در شرایط سخت حاصل از شیوع «کرونا» با بهره‌گیری از نظرات ارزنده‌ی صاحب‌نظران حیطه‌ی حراست ، زمینه‌ی تحقق بهینه‌ی خدمات درمانی به مردم را در کناردیگر فرزندانم در این مجموعه فراهم آورد.
رییس اورژانس استان بوشهر تصریح کرد: و بدین سان بار دیگر، جامعه‌ی ساعی و صبور حراست به مانند دوران دفاع مقدس که با سعی و صبر نستوه خود دوشادوش رزمندگان، مانع از ایستایی خدمات درمانی در جبهه‌های جنگ گشتند، از آغازین روز بروز ویروس مهلک کرونا، مجاهدانه به میدان آمدند و جلوه‌های کم نظیری از مسئولیت پذیری، سخت کوشی را رقم زدند .
و من الله توفیق
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر /دکتر عبدالرحیم دادجو
انتهای پیام/زن-5000


کلمات کلیدی:
اورژانس     بوشهر     حراست     تبریک    

تاریخ بروز رسانی:   29 خرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >