رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه؛

استقبال از رئیس‌جمهور/ تقدیر از تیم های عملیاتی اورژانس ۱۱۵

13 اسفند 1401


به گزارش روابط عمومی به نقل از رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، در اولین روز حضور رئیس‌جمهور در استان بوشهر درحالی‌که تکنسین‌های اورژانس به استقبال ریاست محترم جمهور و دولت مردمی سیزدهم رفته بودند موردتقدیر و تشکر از سوی مردم قرار گرفتند.
مراجعه‌کننده به اتوبوس آمبولانس به شرح یک تصادف پرداخت و اظهار داشت: من الان زنده نبودم اگر تکنسین‌های اورژانس نبودند
اصغر ابن رومی ((تکنسین ناجی)) با خوشحالی که در چشمانش برق می‌زد گفت: اما من و تکنسین محمد حسین حبیبی‌نژاد فقط وظیفه‌مان را انجام دادیم، ولی آن نوجوان با تأکید گفت: من چشمم می‌دید که شما چگونه برای زنده ماندن من در آن حادثه تلاش نمودید.
رئیس اورژانس استان بوشهر ضمن قدردانی از تلاش شبانه‌روزی برادران و خواهران خود در اورژانس استان بوشهر ادامه داد: بازتاب کار و نیت خیر شما عزیزان، به‌صورت عاقبت‌به‌خیری در امور زندگی خودخواهید دید.
دکتر سید حسین موسوی افزود: در تمام مأموریت‌های ترافیکی 90 درصد آسیب‌های جدی متوجه کسانی است که کلاه ایمنی ندارند.
وی گفت: هرچند کنترل ترافیک و راهکارهای پلیس در اين راستا كمك كرده اما در یازده ماه گذشته شاهد 5784 مأموریت ترافیکی در شهر و 4922 مأموریت غیر ترافیکی در جاده بودیم
رئیس اورژانس در حاشیه همین تقدیر از دیگر نکات مهم ایمنی در رانندگی رعایت سرعت مجاز و سبقت‌های مجاز دانستند و خاطرنشان کرد: هنگام مشاهده تصادفات رانندگی سریعاً با پليس تماس می‌گیرند ولی بهتر است ابتدا با هلال‌احمر یا اورژانس تماس بگیرید. این نهادهای امدادی وظیفه‌دارند بعد از دريافت گزارش تصادف و ارسال آمبولانس پليس را مطلع كنند. هنگام تماس همه موارد از قبيل آدرس دقيق، نوع حادثه، تعداد مصدومان، جنسيت و سن افراد و وضعيت عمومي را اطلاع دهيد.   

تاریخ بروز رسانی:   13 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >