کلاس آموزشی امداد هوایی (کد 350 ) در اورژانس ۱۱۵ بوشهر

18 دی 1398

کلاس آموزشی امداد هوایی (کد 350 ) در اورژانس ۱۱۵ بوشهر
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس 115 استان بوشهر: در روز چهارشنبه 18 دی ماه سال جاری به همت واحد آموزش و پژوهش این مرکز کلاس آموزش امداد هوایی با حضور سوپروایزران، سرپرستاران و مسئولین حراست مراکز درمانی دارای پد بالگرد و تکنسین‌های اورژانس 115 برگزار گردید.
شایان ذکر است: این کلاس با هدف آموزش اصول ایمنی و امنیت پرواز و آشنایی با نحوه تحویل بیمار اعزامی با بالگرد به بیمارستان و اندیکاسیونهای اعزام بیمار با اورژانس هوایی برگزار گردید.
گفتنی است: معاون عملیات اورژانس؛ علیرضا پورشمس و کاپیتان بابایی تدریس این دوره را بر عهده داشتند.
معاون سازمان اورژانس 115 استان بوشهر ضمن بیان دستورالعمل ‌های کد350خاطرنشان کرد:  در بیمارستان ها و مراکز درمانی کد 350 جهت فراخوان تیم پشتیبانی کننده از عملیات هوایی بکار گرفته خواهد شد و شبیه کد 99 برای احیاء قلبی-ریوی است.
علیرضا پورشمس افزود: رؤسای محترم بیمارستان ها و مراکز درمانی و دفاتر پرستاری بیمارستان های سراسر کشور مکلف به تشکیل این گروه در بیمارستان های تحت امر خود می باشند و بیمارستان های با امکان نشست و برخاست بالگرد بسان برنامه ریزی درخصوص کد 99 ( CPR )باید برنامه مدون ماهیانه اعضای تیم 350 به سرپرستی سوپروایزر بالینی و بر اساس این دستورالعمل طراحی و ابلاغ نمایند.

انتهای پیام/ زن- 5000

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.