حفظ حریم و احترام از مهم‌ترین اولویت‌های اورژانس استان است

21 آذر 1401

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر؛
حفظ حریم و احترام از مهم‌ترین اولویت‌های اورژانس استان است
به گزارش روابط عمومی؛ سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر روز یک‌شنبه مورخ بیست آذرماه سال جاری جلسه‌ای با همراهی گروه مدیریت استان با حضور گروه عملیات اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان دشتستان برای استفاده از تجربیات و یافتن استعدادها و مهارت‌ها در جهت حل چالش‌های اورژانس این شهرستان به‌طور مؤثر و قدردانی و ایجاد انگیزه برگزار نمود.
دکتر سید حسین موسوی با اشاره به اینکه شهرستان دشتستان بزرگ‌ترین شهرستان استان بوشهر است و جمعیت ۲۵۲۰۴۷ دارد اظهار داشت: اورژانس پیش بیمارستانی در این منطقه از استان با ده پایگاه ۱۱۵ و ۶۲ نفر کارکنان برای خدمت‌رسانی به مردم به‌صورت شبانه‌روزی با میانگین زمانی رسیدن بر بالین مصدوم ۵ دقیقه در شهر و ۷ دقیقه در جاده خدمات رایگان به مددجویان ارائه می‌دهد.
دکتر موسوی با تأکید به حفظ حریم و احترام که مهم‌ترین اولویت‌ها است، گفت: یکی از مؤثرترین، کارهای ما در جهت رضایت بخشی به خدمت گیرندگان اورژانس ارتقاء کیفیت خدمت با اجرای متدهای به‌روز دنیا است.که در اورژانس ۱۱۵ استان خوشبختانه خدمات موثری در راستای نجات جان بیماران ،واحیا زندگی در شرایط اضطرار صورت گرفته است
گفتنی است در حاشیه این جلسه صمیمی، سرپرست اورژانس استان ضمن شنیدن چالش‌ها و دغدغه‌های کارکنان اورژانس دشتستان، به سه نفر از این عزیزان که زادروز تولدشان بود تبریک گفت.
دکتر سید حسین موسوی خاطرنشان کرد: در هشت‌ماهه سال ۱۴۰۱ تکنسین‌های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان دشتستان تعداد 4 هزار و 299 مأموریت اعزام شدند.
وی افزود: از مجموع مأموریت‌ها در این مدت ۱۶۶۷ مورد ترافیکی و ۲۶۳۲ مأموریت غیر ترافیکی بود که نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد افزایش نشان می‌دهد.
سرپرست اورژانس استان در این گزارش از عملکرد پرسنل دشتستان در این مدت ابراز رضایت نمود و تاکید بر ارتقاء آموزش در تمامی سطوح از جمله اطلاعات درباره کار با تجهیزات،انجام خدمات درمانی برای بیماران، اطلاعات دارویی و اقدامات تریاژ و اولویت بندی مصدومین نمود.


انتهای پیام/ زن : (50000)

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.